Apie mus

UAB „Logiteka" – transporto ekspedicinė firma, teikianti tarptautines krovinių ekspedijavimo ir logistikos paslaugas. Įmonė įkurta 2004 metais.   Daugiausia krovinių gabenama iš ir į Europos šalių –Vokietijos, Lenkijos, Belgijos, Olandijos ir kt. Įmonė apsidraudusi AON draudimu.

Vis labiau didėjant konkurencijai logistikos srityje, paslaugų kokybė tampa pagrindine sėkmingos veiklos aplinkybe. Prisiimdami visą atsakomybę už užsakymo įvykdymą, siuntas paimame tiesiog nuo kliento durų ir laiku pristatome į paskirties vietą.

Stengiamės lanksčiai reaguoti į rinkos poreikius ir klientų pageidavimus, todėl ateityje planuojame labiau plėsti bei tobulinti logistikos sistemą.
Šiandien kompanija gali didžiuotis turėdama solidžius klientus, kurie naudojasi UAB „Logiteka" teikiamomis paslaugomis. Jie jau spėjo įsitikinti gera paslaugų kokybe.

UAB ,,Logiteka" – dinamiškai besivystanti kompanija ir patikimas jūsų verslo partneris. Mūsų darbuotojai pasiryžę jums suteikti visą reikalingą informaciją ir padėti, iškilus įvairioms nenumatytoms situacijoms.